Mec. Jerzy Pieróg od 10 lat najwyżej notowanym prawnikiem zamówień publicznych w Polsce według Chambers Europe 2021

Brytyjska firma prawnicza Chambers & Partners prowadzi jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prawniczych na świecie. W jego europejskiej części wskazywani są liderzy różnych dziedzin prawa w poszczególnych krajach. 10 lat temu wśród tych dziedzin w Polsce pojawiły się zamówienia publiczne (public procurement). Od tego też czasu liderem rankingu zamówień publicznych w Polsce jest mec. Jerzy Pieróg. W dniu 18 marca 2021 r. Chambers Europe zaprezentowała kolejną odsłonę tego rankingu. Po raz dziesiąty z rzędu na najwyższej pozycji wśród indywidualnych prawników specjalizujących się w zamówieniach publicznych w Polsce, określanej jako Eminent Practicioner, wskazany został mec. Jerzy Pieróg. To bezprecedensowy sukces biorąc pod uwagę fakt, iż z każdym rokiem powiększa się grono znakomitych prawników, profesjonalnie zajmujących się w zamówieniami publicznymi. Pokazuje to zresztą doskonale ranking, wyróżniając wielu naprawdę wybitnych fachowców w tej dziedzinie.
Sukces indywidualny idzie w parze z sukcesem całego Zespołu Kancelarii. Kolejny już bowiem raz Kancelaria PIERÓG & Partnerzy została wskazana wśród najlepszych firm prawniczych zajmujących się zamówieniami publicznymi w Polsce. W tym roku Kancelaria rekomendowana została na samodzielnej trzeciej pozycji w Polsce, znajdując się w znakomitym gronie wielkich firm prawniczych.
Biorąc pod uwagę, iż ranking tworzony jest w oparciu o opinie Klientów oraz przedstawicieli zawodów prawniczych, zajmowane w nim pozycje powszechnie odbierane są jako szczególne uznanie i wyróżnienie. Dlatego gratulacje należą się wszystkim wyróżnionym.

Link do rankingu:
https://chambers.com/guide/europe?publicationTypeGroupId=7&practiceAreaId=485&subsectionTypeId=1&locationId=173

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami