Prawnicy Kancelarii wśród liderów Chambers Europe Guide

W dniu 7 marca 2019 r. w Londynie ogłoszono wyniki kolejnego dorocznego rankingu prawników (Ranked Lawyers) i firm prawniczych (Firms) w Europie. Tworzony na bazie tysięcy ankiet zbieranych wśród instytucji publicznych, przedsiębiorców, korporacji i kancelarii prawnych honoruje najlepszych prawników i najlepsze kancelarie we wszystkich krajach Europy w kilkunastu dziedzinach prawa. W dziedzinie zamówień publicznych (public procurement) w Polsce wielkim sukcesem mogą pochwalić się prawnicy Kancelarii PIERÓG & Partnerzy.

Mec. Jerzy Pieróg po raz ósmy z rzędu został wskazany na pozycji lidera wśród prawników zajmujących się zamówieniami publicznymi, uzyskując zaszczytny tytuł Eminent Practitioner. Natomiast Kancelaria została sklasyfikowana na trzeciej pozycji pośród kancelarii i firm prawniczych zajmujących się zamówieniami publicznymi w Polsce.

Zaszczyt ten zawdzięczamy ciężkiej pracy, która pozwala odnosić wielkie sukcesy dla naszych Klientów. Jednocześnie wdzięczni jesteśmy naszym Klientom, a także przyjaciołom z innych kancelarii, za życzliwe docenienie naszych osiągnięć.

Wszystkim laureatom rankingu serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora pod linkiem: 

https://chambers.com/guide/europe?publicationTypeId=7&practiceAreaId=485&subsectionTypeId=1&locationId=173

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami