Ranking Chambers Europe 2016

Tegoroczna ceremonia Chambers Europe 2016 odbyła się dnia 22 kwietnia br. w Grosvenor House Hotel w Londynie. W trakcie uroczystości uhonorowano osiągnięcia krajowych i międzynarodowych firm prawniczych oraz poszczególnych prawników w kilkunastu specjalizacjach. Nagrody przyznawane są na podstawie rankingu, tworzonego od ponad 20 lat na kilku kontynentach. Ranking oparty jest na niezależnych i obiektywnych badaniach, prowadzonych corocznie wśród tysięcy prawników i ich klientów.

W rankingu indywidualnych prawników mecenas Jerzy Pieróg po raz piąty został wskazany na pierwszym miejscu jako najlepszy specjalista w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce.

Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji Chambers Europe, Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy sklasyfikowana została na 3 miejscu wśród firm prawniczych, jako dysponująca jednym z najlepszych zespołów specjalistów w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. Twórcy rankingu szczególnie docenili doskonałe wyniki prawników Kancelarii w reprezentacji klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Zwrócono również uwagę na szeroką specjalizację Kancelarii obejmującą zarówno branże obronności, energetyczną, IT, jak i logistyki czy budowlaną.

Działania całego zespołu Kancelarii PIERÓG & Partnerzy na rzecz takich firm jak: Drager Polska Sp. z o.o., Budimex S.A., PGNiG TERMIKA S.A., czy Polska Organizacja Turystyczna zyskały szczególne uznanie przez Kapitułę Chambers and Partners.

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami