Ranking Chambers Europe 2017

Jak co roku na początku kwietnia w Londynie ogłoszone zostały wyniki światowego rankingu prawników i firm prawniczych. Najlepsze kancelarie i najlepszych prawników w różnych dziedzinach prawa w Europie wskazano na stronie organizatora Chambers & Partners, w dniu 10 kwietnia 2017 r.

Z przyjemnością informujemy, że w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce na 1 miejscu w kategorii indywidualnych prawników, po raz szósty z rzędu, wskazany został adw. Jerzy Pieróg.
Natomiast w kategorii firm prawniczych, po raz drugi z rzędu, Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy sklasyfikowana została na 3 pozycji.

Te olbrzymie sukcesy okupione zostały ciężką pracą całego Zespołu Kancelarii. Praca ta przyniosła wiele sukcesów dla naszych Klientów. W rankingu doceniono właśnie te sukcesy, odnoszone zarówno w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami, jak i w postępowaniach o zamówienia publiczne prowadzone dla naszych Klientów.

Doceniono także naszą długoletnią obsługę prawną takich Klientów jak: Budimex S.A., Centralny Ośrodek Informatyki, PGNiG Termika S.A., Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Arcus S.A., Polskie Centrum Akredytacji, Szkoła Główna Handlowa.


Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora pod linkiem:
http://www.chambersandpartners.com/173/485/editorial/7/1#22403574_editorial

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami