Ranking Chambers Europe 2018

Z radością informujemy, że w najnowszym rankingu Chambers Europe 2018 w dziedzinie prawa zamówień publicznych, Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy sklasyfikowana została na 4 pozycji.
Natomiast adw. Jerzy Pieróg po raz siódmy z rzędu wskazany został na 1 miejscu w kategorii indywidualnych prawników specjalizujących się w zamówieniach publicznych.


Chambers Global to renomowany przewodnik po rynkach usług prawnych ogłaszany co roku w formie klasyfikacji rankingowej. Analitycy Chambers na podstawie tysięcy wywiadów przeprowadzonych z prawnikami oraz klientami wyłaniają najlepszych w swoich specjalizacjach.
Nasze osiągnięcia okupione zostały ciężką pracą całego Zespołu Kancelarii. Praca ta przyniosła wiele sukcesów naszym Klientom. W rankingu doceniono zarówno te odnoszone w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami, jak i w postępowaniach o zamówienia publiczne prowadzone dla naszych Klientów.
Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za rekomendacje i referencje oraz za okazane nam zaufanie!


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora pod linkiem: https://www.chambersandpartners.com/173/485/editorial/7/1#22403574_editorial

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami