Ranking Chambers Europe 2020

Dnia 12 marca 2020 r. ogłoszono wyniki rankingu prawników i firm prawniczych Chambers Europe 2020. Jest to największy europejski ranking prawniczy, oparty na niezależnych i obiektywnych badaniach, prowadzonych corocznie wśród tysięcy prawników i ich klientów.

Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że w tegorocznym rankingu Chambers Europe 2020 adw. Jerzy Pieróg po raz dziewiąty z rzędu został wskazany na pozycji lidera wśród prawników zajmujących się zamówieniami publicznymi, uzyskując prestiżowy tytuł Eminent Practitioner.

Z nie mniejszą satysfakcją informujemy, iż Kancelaria PIERÓG & Partnerzy po raz czwarty uplasowała się na podium, zajmując 3 pozycję wśród kancelarii i firm prawniczych zajmujących się zamówieniami publicznymi w Polsce. Cały czas jesteśmy więc w elitarnym gronie kilku największych kancelarii w tej dziedzinie prawa, dysponując unikalnym zespołem specjalistów w zamówieniach publicznych i pokrewnych im dziedzinach.

Ten ogromny sukces uzyskany jest ciężką i oddaną pracą całego zespołu Kancelarii, wykonywaną pod osobistym nadzorem adw. Jerzego Pieróg. Wszystkim Klientom dziękujemy za rekomendacje, referencje i okazane nam zaufanie.

Pozostałym laureatom rankingu serdecznie gratulujemy!

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami