Ranking Chambers Europe 2022

Ogłoszono wyniki kolejnego dorocznego rankingu prawników i firm prawniczych Chambers Europe 2022.

Ten prestiżowy ranking, obejmujący swym zasięgiem całą Europę a także inne kontynenty, prezentuje najlepszych specjalistów poszczególnych dziedzin prawa w danym roku, oczywiście w każdym kraju odrębnie. Ponieważ ranking ten opiera się na głosach klientów korzystających z obsługi prawnej oraz na głosach samych prawników, znalezienie się na liście rankingowej jest dla każdego prawnika i dla każdej kancelarii szczególnym wyróżnieniem.
W tym roku w dziedzinie zamówień publicznych (public procurement) Kancelaria PIERÓG & Partnerzy może pochwalić się wielkim sukcesem. Po raz kolejny została bowiem wskazana na trzeciej pozycji wśród firm (kancelarii) prawniczych.

Jednocześnie mec. Jerzy Pieróg po raz jedenasty z rzędu, a więc nieprzerwanie od 2012 r., wskazany został na najwyższej pozycji wśród prawników – specjalistów w dziedzinie zamówień publicznych, określony jako „Eminent Practicioner”.

Po raz pierwszy zaś w rankingu na czwartej pozycji wskazana została mec. Joanna Presz – Król. Tym samym drugi prawnik Kancelarii zyskał uznanie jako jeden z najlepszych specjalistów zamówień publicznych w Polsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym w rankingu Chambers Europe 2022.

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami