Ranking Legal 500 Europe 2020

Z ogromną satysfakcją i przyjemnością informujemy, że Kancelaria PIERÓG & Partnerzy została po raz kolejny zarekomendowana w rankingu The Legal 500 Europe w kategorii Public Procurement, natomiast adw. Jerzy Pieróg otrzymał rekomendację w kategorii Leading Individual.

Ten ogromny sukces udało się uzyskać dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Kancelarii PIERÓG & Partnerzy oraz licznym listom polecającym od naszych Klientów. Z treści tych listów organizatorzy rankingu upublicznili następujące cytaty:

  • ‘It is a highly professional law firm, with its scope of activity concentrated only on public procurement law.’
  • ‘I value the firm for its competence, professionalism, reliability.‘
  • ‘Jerzy Pieróg with no question is one of few authorities in public procurement law.’

Ponadto Kancelaria PIERÓG & Partnerzy została doceniona za realizację spraw dla dużych instytucji publicznych, często prowadząc precedensowe projekty na skalę krajową.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za rekomendacje i zaufanie. Każde wyróżnienie jest dla nas ogromną motywacją do dalszego świadczenia usług prawnych na niezmiennie wysokim poziomie oraz do podejmowania kolejnych wyzwań na rzecz naszych Klientów.

Więcej informacji odnośnie rankingu znajdą Państwo na stronie pod adresem: https://www.legal500.com/c/poland/public-procurement/

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami