Ranking Legal 500 Europe 2021

To kolejny już rok z rzędu, w którym Kancelaria została rekomendowana w międzynarodowym rankingu prawniczym Legal 500 EMEA. W dziedzinie zamówień publicznych (public procurement) w Polsce Kancelaria została sklasyfikowana na drugiej pozycji (Tier 2 firms) wraz z kilkoma innymi kancelariami. Jednocześnie założyciel Kancelarii mec. Jerzy Pieróg znalazł się wśród prawników wyróżnionych w kategorii Leading Individuals.

W tym roku podkreślono przede wszystkim procesowe sukcesy Kancelarii w wielu postępowaniach odwoławczych i skargowych dotyczących zamówienia publicznego na „Modernizację policyjnych sieci radiowych w 13 miastach i aglomeracjach miejskich do systemu standardu ETSI TETRA”, udzielanego przez Komendę Główną Policji. Kancelaria reprezentowała w tym postępowaniu holendersko-hiszpańsko-polskie konsorcjum trzech firm.
Doceniono też doradztwo zespołu Kancelarii w realizacji olbrzymich przedsięwzięć informatycznych (KSI ZUS) oraz infrastrukturalnych (projekt Stopnia Wodnego na Wiśle – PGW Wody Polskie).

W opisie Kancelarii wyróżniono liderów praktyki zamówień publicznych – mec. Jerzego Pieróg i mec. Joannę Presz-Król.

 Więcej informacji odnośnie rankingu znajdą Państwo na stronie pod adresem: https://www.legal500.com/c/poland/public-procurement/

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami