Zastosowanie kodeksu cywilnego w zamówieniach publicznych – wybrane zagadnienia

Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy od 25 lat z sukcesami świadczy usługi dla szukających profesjonalnej obsługi prawnej zamawiających i wykonawców. Wieloletnie doświadczenie Kancelarii pozwala na sprawne prowadzenie postępowań w imieniu zamawiających, na osiąganie sukcesów w sporach toczonych przed KIO i sądami oraz na efektywne wsparcie w skutecznej realizacji zawartych umów.

Z tej okazji oddajemy w Państwa ręce książkę pt.: „Zastosowanie kodeksu cywilnego w zamówieniach publicznych – wybrane zagadnienia”.

Przedstawiamy praktyczną publikację, w której autorzy – doświadczeni prawnicy specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu zamówień publicznych – dzielą się swoim doświadczeniem i najlepszymi rozwiązaniami sprawdzonymi w praktyce. Na warsztat wzięliśmy instytucje prawa cywilnego, które mają szerokie zastosowanie w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz co oczywiste na etapie realizacji umów. Temat niezwykle ciekawy bo często zdarza się, że praktycy z zakresu zamówień publicznych skupiają się jedynie na stricte zamówieniowych aspektach danego zagadnienia. Ufamy, że książka wzbogaci wiedzę każdej ze stron systemu zamówień publicznych, zarówno dla zamawiających, jak i dla wykonawców.

Zapraszamy do lektury autorstwa Jerzy PierógJoanna Presz-KrólAdrian BuraJoanna KarpAgnieszka Bartczak-ŻurawAgata Porębiak , Kacper KaletaKatarzyna Latecka , Paweł Skrodzki , Katarzyna Dubowska , Justyna GóźdźNatalia WasielewskaAnna Packo.

Publikacja do nabycia na stronie wydawnictwa przetargipubliczne.pl

Chcesz rozpocząć współpracę z kancelarią?

Skontaktuj się z nami